Україна

92 % українців вірять, що Україна переможе у війні з Росією

За результатами опитування від Соціологічної групи «Рейтинг», 92 % українців вірять, що Україна зможе відбити нинішній напад Росії. Віра у перемогу переважає в усіх регіонах країни. При цьому 57 % вважають, що наша країна зможе перемогти у найближчі тижні.

Джерело: Viber-група «Країна_інфо»

Опитування було проведене 8-9 березня.

Згідно з дослідженням, щодня впевненість українців у тому, що Україна зможе відбити напад РФ, зростає. Однак 6 % сьогодні не мають такої впевненості.

Щодо того, скільки часу Україну потрібно для перемоги у війні з Росією, відповіді були наступні: 18 % українців вірять, що Україна переможе за тиждень, 39 % – за кілька тижнів, ще 18 % – через кілька місяців, 6 % вважають, що війна закінчиться за півроку-рік, а лише 3 % – що триватиме понад рік.

Окрім цього відомо, що 97 % опитаних найближчим часом планують залишатись в Україні.

Також тих, хто бере участь у війні з РФ – 80 % українців: захисники, волонтери, допомагають фінансово чи інформаційно.

Нагадаємо, що згідно з опитуванням, яке присвячене політичним установкам та емоційному стану українців в умовах війни, 77,8 %  українців вірять у перемогу України у війні з Росією. А до Президента України Володимира Зеленського виріс рівень довіри та досяг позначки у 75 %. Дослідження провели Центр «Соціальний моніторинг» та агенцією Rate1 – Перша рейтингова система.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button