Вони вдома!

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Вони вдома!… Коли люди стають товаром для обміну, тоді потрібно зрозуміти: біда. Ми увійшли в нову, страшну реальність і вже не будемо такими, як раніше. І в цій новій реальності вже немає, не може бути ідеальних рішень – ні з точки зору етики, ні в точки зору політики, здорового глузду, логіки. Все буде погано.

Але люди повернулися додому. Сьогодні вони проведуть ніч не в тюремній камері – першу ніч після довгого періоду полону. Я познайомився з мамою Романа, одного з полонених українських моряків, дивився їй в очі … Так ось сьогодні її син буде з нею.

Обмін, який відбувся сьогодні – погане рішення в існуючій ситуації. Але це погане рішення в жахливій ситуації, в страшній новій реальності. Проте завдяки цьому рішенню, люди опинилися на волі. Політично ми програли. Тактично ми програли. Як держава ми програли.

Але люди вільні. І це дуже євангельське, дуже по-християнськи. Для нашої свободи Спаситель залишив славу неба, був принижений, програв, був убитий.

Батько, як хлопчисько, побіг назустріч розпусникові, баламуту і зраднику – своєму синові. Побіг і обійняв його. Ось, напевно, потішалися сусіди і були, звичайно, праві. Так не можна чинити. Але заради свободи і життя – можна.

Мені багато заперечать, звичайно: Ісус Христос все втратив заради нас, але Батько повернув Йому все: славу, місце на небесах, владу над світом.

Більше про звільнення полонених:

Але можливо нинішнє рішення України програти заради життя і свободи своїх громадян теж обернеться перемогою, в кінцевому підсумку?
Вони вдома. Це головне сьогодні.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Що має змінитися в українських школах у новому навчальному році?

Наступна Стаття

Розподіл влади - Інструкція Творця

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *