СвітХристиянські новини

В США найбільша група ЛГБТ закликає Байдена позбавити акредитації християнські навчальні заклади

В США найбільша пропагандистська група ЛГБТ закликає майбутню адміністрацію Байдена скасувати акредитацію християнських коледжів та шкіл, якщо вони не мають політики, яка забороняє дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Повідомляє christianheadlines.com.
Кампанія за права людини (HRC) опублікувала свої цілі для адміністрації Байдена в документі від 11 листопада «План позитивних змін». Байден матиме великий вплив на релігійні школи.
Відповідно до чинного закону, відомого як Закон про можливості вищої освіти, акредитаційним агентствам пропонується забезпечити, щоб їхні стандарти «дотримувались заявленої місії вищого навчального закладу», що включає «релігійну» місію школи.
HRC у своєму проєкті зазначає, що мова «може тлумачитися так, щоб вимагати від акредитаційних органів акредитацію релігійних установ, які дискримінують або не відповідають науково обґрунтованим стандартам навчальних програм».
За словами Департаменту освіти, HRC зазначає у своєму проєкті, що треба «видати розпорядження, яке уточнює, що це положення… не вимагає акредитації релігійних установ, які не відповідають нейтральним стандартам акредитації, що включає політику недискримінації та вимоги наукових програм».
Альберт Молер, президент Південної баптистської духовної семінарії в Луїсвіллі, штат Кентуккі, називає таку рекомендацію «зловісною».

«Я раніше не бачив жодного подібного документа. HRC фактично закликає релігійні коледжі та школи бути примушеними до сексуальної революції або позбавленими акредитації, – сказав Молер – …Що стосується акредитації, це атомна бомба».

Він доповнив:

«Чистим текстом, щоб побачив увесь світ, Кампанія закликає адміністрацію Байдена відмовити в акредитації – або, як мінімум, сприяти відмові в акредитації – християнським установам, християнським коледжам та університетам, а також будь-яким іншим релігійним установам чи школам, які не відповідають вимогам ортодоксальності ЛГБТ. Це означало б відмову від біблійних стандартів викладання, найму, прийому, проживання та студентського життя. Це означало б, що християнські школи вже не є християнськими».

Молер назвав це «відкритою загрозою для можливості християнських коледжів та шкіл працювати за християнським переконанням».

«Це відверта спроба ліквідувати релігійну свободу для християнських шкіл, або для будь-якої релігійної школи, яка відмовляється поклонитися моральним революціонерам в рамках Кампанії за права людини, – підкреслив Молер – …Це неприхована спроба закрити будь-яку подобу християнського коледжу чи університету, який мав би сміливість протистояти християнському світогляду».

Читайте також: 

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button