УкраїнаХристиянські новини

У Раді зареєстрували документ щодо скасування «карантину вихідного дня»

Верховна Рада запропонувала Кабміну розглянути обмежувальні заходи, які були затверджені під назвою «карантин вихідного дня». Документ для розгляду (Постанова №4381) був зареєстрований 16 листопада на засіданні Парламенту.
Рекомендацію щодо скасування обмежувальних заходів заявила Олена Кондратюк, яка є виконувачем обов’язків глави ВР. 16 листопада на засіданні Парламенту вона наголосила, що Кабмін прийняв такі рішення, через які народ знаходиться у безвихідному становищі. Тому під її керівництвом був зареєстрований документ (Постанова №4381), в якій уряду рекомендовано скасувати обмежувальні заходи «карантину вихідного дня».
В документі також йдеться про те, щоб Кабмін протягом 3 днів переглянув обмежувальні заходи з метою пом’якшення обмежень у вихідні дні.
Читайте також:

Уряду було рекомендовано дозволити, щоб працювали бари, ресторани, кафе, спортзали, фітнес-центри, басейни, ТРЦ, заклади культури з масовими заходами тощо.
Нагадаємо, що «карантин вихідного дня», який ввів Кабмін, почав діяти з 14 листопада.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

2 Коментарів

  1. “Уряду було рекомендовано дозволити, щоб працювали бари, ресторани, кафе, спортзали, фітнес-центри, басейни, ТРЦ, заклади культури з масовими заходами тощо.”
    Мабуть, в цьому переліку церкви (храми), молитовні будинки та інші релігійні приміщення (в т. ч. і орендовані) віднесені до категорії “тощо”…
    З іншого боку, таке формулювання – вельми чітко і ясно – відбиває “духовно”-світоглядний рівень і сутність цих наших нинішніх – секулярно-ліволіберальних (і, за змістом, відверто БЕЗБОЖНИХ) вітчизняних можновладців… (Принаймні, їх переважної більшості.)

  2. Р. S. На жаль, сьогодні, 17 листопада, під час голосування за цю Постанову, за її прийняття необхідних голосів присутніх нардепів НЕ ВИСТАЧИЛО…
    Так що цей контроверсійний “карантин вихідного дня”, судячи з усього, триватиме і далі… :(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button