Християнські новини

Уряд підвищив ціну на газ для релігійних організацій на 9%

Кабінет Міністрів України підвищив ціну на природний газ для релігійних організацій, хоча і зберіг знижений спеціальний тариф для них.

На засіданні 27 квітня 2016 року Уряд вирішив встановити ціну природного газу як товару на рівні 100% паритету до ціни імпортованого природного газу, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Відповідно, кінцева ціна газу для населення з 1 травня 2016 року становитиме 6879 гривень за тисячу кубометрів. До цього часу ціна для побутових споживачів складала 7188 гривень за тисячу кубометрів.

Більше про газ для релігійних організацій:

Водночас для релігійних організацій гранична роздрібна ціна газу становитиме 3913 гривень за тисячу кубометрів. Відтак ціна для них зросла на 9%.

Інститут релігійної свободи, Київ

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button