Україна

У Луцьку відбулась зустріч для вдів учасників АТО

Зустріч для вдів учасників АТО відбулась у Луцьку 5 лютого. У заході взяли участь жінки з міста та кількох районів області. Організаторами зустрічі були Юлія та Олександр Віткові з Борислава.

Джерело: svitogliad

В проведені цієї події допомогла Церква Фіміам. Окрім наданого приміщення, активну участь взяли служителі дитячого служіння. Вони організували цікаву програму для дітей, музичний гурт служив співом, а словом Божим ділився з присутніми старший пастор церкви Олександр Ткачук.

За словами пані Юлії, служіння для вдів в Україні було організовано з ініціативи Оксани та Сергія Копчуків. Подружжя родом із Дубно, але зараз живе в США. Саме Оксана ініціювала благовістя через різноманітні заходи та програми, зібравши жінок, об’єднаних одним горем. Сергій та Оксана фінансово підтримують усі проєкти цього служіння.

З жінками в Україні працює ціла команда волонтерів віком від 16 до 50 років. Серед них школярі, студенти, викладачі, будівельники, бізнесмени, медичні працівники та інші.

«У серпні 2016 року відбувся перший табір для вдів із Житомирської області. Згодом, у листопаді, ми зібрали на зустріч волинянок. Ось так ми й познайомилися. Зараз щороку тут проводяться літні табори, які відвідують кілька сотень жінок з усієї України з дітьми. У таборах працюють волонтери, які є нашими співробітниками в різних сферах. Періодично відбуваються й короткі поїздки, зокрема до Трускавця. Ми проводимо їх у форматі 5 днів, до 10-15-ти осіб, з інтенсивним вивченням Слова Божого, особистим спілкуванням та духовною опікою. Через такі спільні відпочинки зав’язуються дружні, теплі, навіть сімейні стосунки», – розповіла пані Юлія.

Подібні зустрічі для вдів регулярно відбуваються в різних куточках України, куди запрошують жінок з області та районів. Окрім таборів та офлайн-зустрічей, передбачено онлайн навчання.

«Кожної п’ятниці уроки Біблії проводить Наталія Платова з Рівного. Також у Viber є група «Читаємо Біблію» з понад 60-ма учасниками, де ми щодня вивчаємо Слово Боже, – розповідає Юлія. – З весни 2020 року щодня о 7 ранку у нас молитовні збори команди в ZOOM. Крім того, ми завжди на зв’язку, відкриті до спілкування, жінки дзвонять, пишуть СМС», – поділилася вона.

Читайте також: 

Юлія наголосила, що служіння зростає і потребує волонтерів, а також шукає церкви, які можна використовувати для проведення зібрань для заохочення та підбадьорення вдів, а також куди можна запрошувати жінок на богослужіння та інші заходи.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button