Домашня»Новини»У Китаї “жовті ангели” роздають захисні маски та говорять про віру

У Китаї “жовті ангели” роздають захисні маски та говорять про віру

9
Поширень
Pinterest WhatsApp

В одному з найбільших міст Китаю — Уханю, який вражений корнавірусом, з’явились “жовті ангели”. Саме таку назву отримали люди у жовтих костюмах, які у публічних містах Уханю роздають безкоштовно захисні маски, що зникли з продажу за останні тижні.

Ці люди з’явилися на вулицях міста нещодавно. Їх називають “жовтими ангелами”, тому що на них яскраво жовті костюми й вони вселяють в людей надію своїми словами.

Даруючи маски, вони підбадьорюють і надихають жителів міста не боятись смертельного вірусу, а довірити своє життя Богу.

Вони — звичайні християни, яких китайська влада вже багато років переслідує та кидає за ґрати. Зараз їх ніхто не чіпає, і ніхто не може зупинити.

В одному з викладених в мережу відео християнка дякує голосно Бога та пропонує перехожим взяти євангелізаційні буклети. В іншому можна побачити пару, що роздає маски під аудіозапис Євангелія.

Віруючі люди використовують усілякі способи донести слова з Біблії своїм співмешканцям в Ухані, навіть вмикаючи приймачі, звук яких чути на вулицю з балконів.

Один з місіонерів в Ухані написав: «Зараз 10-й день, коли місто на карантині, і захисні маски — найцінніша річ в Ухані. Гроші марні, оскільки ви не можете знайти магазин, де продаються маски. Люди знаходяться у відчайдушній ситуації. У відповідь наші брати й сестри проповідують Євангеліє, включають аудіозапис Біблії та роздають безкоштовні маски».

Навіть смерть не може зупинити проповідь Євангелія. Посеред епідемії ім’я Ісуса Христа починає звучати все голосніше в Китаї. Всупереч ризику переслідування та ураження хворобою, християни невтомно працюють над тим, щоб Євангеліє засяяло у найтяжких ситуаціях.

Джерело: Поклик

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Уроки протестантизму

Наступна стаття

У районі Золотого відбувся інтенсивний бій, загинув один військовий, поранено чотирьох

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *