Домашня » Новини » У Колізеї встановили статую язичницького божества Молоха

У Колізеї встановили статую язичницького божества Молоха

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

У Колізеї, в загальновідомому місці християнського мучеництва, була встановлена ​​сатанинська статуя сумнозвісного язичницького божества Молоха. І це відбувається в християнській Італії, буквально під боком Ватикану!

Офіційна причина установки цієї статуї – виставка. Про це повідомляє офіційний сайт італійського уряду.

Ось що пише з цього приводу leozagami.com: “Статуя Молоха, якій поклонялися хананеї, і фінікійці, є частиною експозиції, присвяченій колись великому конкуренту Стародавнього Риму, місту Карфагену. Масштабна виставка під назвою” Карфаген: безсмертний міф “триватиме до 29 березня 2020 року. Реконструкція жахливого божества Молоха, пов’язана з фінікійською і Карфагенською релігіями, буде розміщена біля входу в Колізей, щоб вітати відвідувачів виставки”.

Втім, італійські католики вже виступили проти подібного блюзнірства. Адже Колізей – це місце найбільш масових страт перших християн.

Якщо зробити невеликий історичний екскурс, то варто згадати факт, що Молох (він же Ваал) багаторазово згадується в Біблії, зокрема, в Книзі Левіт і в Повторені Закону. Ще пророк Ілія боровся проти масового в його час культу Ваала.

Протягом усього Старого Завіту Бог з огидою говорить про поклоніння Молоху, особливо про приношення у жертви дітей.

«І Господь промовляв до Мойсея, говорячи: І скажеш до Ізраїлевих синів: Кожен чоловік із Ізраїлевих синів та з приходька, що мешкає в Ізраїлі, який дасть із насіння свого Молохові, буде конче забитий, народ краю закидає його камінням. А Я зверну лице Своє проти того чоловіка, і винищу його з-поміж народу його, бо з насіння свого дав він Молохові, щоб занечистити святиню Мою, збезчестити Моє святе Ймення. А якщо справді люди того краю сховають свої очі від того чоловіка, коли він дасть із насіння свого Молохові, щоб не забити його, то Я зверну Своє лице проти того чоловіка та проти родини його, і винищу його й усіх, що блудять за ним, блудячи за Молохом, з-посеред народу його» – Бог говорить Мойсею в Левит 20: 1-5.

Цікавий факт – виставка статуї Молоха відбувається відразу після завершення, так званого, архієрейського синоду Амазонії католицької церкви. А також напередодні Хеллоуїна. До цього, папа римський публічно, перед камерами благословив язичницьку «Мати-Землю».

Є ще один цікавий факт – статую Молоха, виставлену в Колізеї, зробили не вчора і не на замовлення виставки. Ця статуя була зроблена з порожнистої бронзи ще в далекому 1914 році як декорація до фільму “Кабірія”. Після зйомок фільму статуя Молоха зберігалася в музеї кінематографії Моле-Антонелліана.

Тоді були зйомки і ось, стільки років по тому – виставка. Що б це значило? І ось, це відбувається в християнській Італії, буквально під боком Ватикану. З цього приводу багато італійців вже дорікнули папістів у відродженні культу Молоха.

Джерело: gcshelp.org

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

До Верховної Ради України внесли ряд законопроектів, які викликають тривогу

Наступна Стаття

Урок політичної теології від Ісуса

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *