Світ

У 2022 році в Німеччині зареєстровано близько 1,1 млн українських біженців

З початку агресивної війни, розв’язаної Росією проти України, до Німеччини прибули сотні тисяч українців. За рік їхня кількість в країні зросла в сім разів. Про це повідомляє Tagesschau.

Джерело: Європейська правда

За даними Федерального статистичного управління у Вісбадені, за попередніми результатами спеціальної оцінки, у 2022 році було зареєстровано близько 1,1 мільйона українських біженців.

Оскільки протягом року не лише люди із зони бойових дій приїжджали до Німеччини, вони знову виїжджали назад, статистика показує, що чиста імміграція з України минулого року становила 962 тисячі осіб.

«Це означає, що чиста імміграція з України до Німеччини минулого року була більшою, ніж із Сирії, Афганістану та Іраку разом узятих у 2014 та 2016 роках», — зазначено у повідомленні.

Як інформує «Європейська правда», у Берліні починається спеціальна нарада, скликана Міністерством внутрішніх справ для обговорення з місцевою владою ситуації з розміщенням не лише українських біженців, але й тих, хто постраждав від землетрусу у Туреччині та Сирії, у своїх регіонах.

Читайте також:

На зустрічі також обговорять збільшення допомоги Туреччині та Сирії після землетрусу, який залишив сотні тисяч людей без даху над головою та може спонукати їх виїхати до Європи, а також більшу підтримку муніципалітетів, які приймають цих людей.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button