СвітХристиянські новини

Що відбувається в Болівії,чому президент Моралес подав у відставку?

Президент Болівії Ево Моралес подав у відставку. Це сталося на тлі скандалу зі звинуваченнями у підтасовуванні результатів президентських виборів. Подати у відставку Моралеса закликали глава болівійської армії та шеф поліції. Міжнародні спостерігачі також заявляли про маніпуляції на виборах.
В країні, яка перебувала під владою відверто марксистського, антихристиянського та пропутінського режиму відбулась права християнська революція.
Режим ультралівого президента Ево Моралеса спирався на виразно антибілий індіанський расизм, розірвав союзні стосунки болівійської держави з католицькою церквою (які зберігались протягом всього існування незалежної Болівії, незважаючі на багаточисельні кризи) та орієнтувався на комуністичний Китай та РФ.
Саме Моралес був головним ініціатором бридкого віровідступництва під час так званого «Амазонського синоду», коли в Ватикані відбулось поклоніння індіанській богині Пачамами. В самій Болівії цей шаманський матріархально-гинекократичний культ агресивно просувався на державному рівні як альтернатива християнству.
Загалом, релігійну політику Моралеса можна охарактеризувати як пекельну суміш суто більшовицького атеїзму та просування індіанських чаклунських культів.
Антиконституційна спроба Моралеса незаконно продовжити свої повноваження породила масовий опір, який швидко прийняв радикально-консервативний характер. Після того як на бік повсталого народу перейшла армія більшовицький диктатор був вимушений рятуватись втечею.
Першими в президентський палац увійшли прихильники Луїса Фернандо Комачо, лідера «Громадянського комітету за Санта-Круз» (Санта-Круз друге за величиною місто країни яке історично є форпостом болівійців європейського походження).
Саме Комачо зміг зорганізувати найбільш радикальних членів протестів для силового протистояння більшовицьким бандам прихильників Моралеса. Він багато років був повязаний з місцевими парамілітарними структурами які виступають під гаслами християнства, європейської ідентичності Болівії та традиційної родини. Характерно, що пропутінські пропагандисти вже підняли вереск, порівнюючи бійців Комачо з «азовцями».
Комачо урочисто поклав Біблію на національний прапор у звільненому палаці та заявив: «Пачамама ніколи не повернеться, а Болівія належить Христу».
Тимчасовим президентом стала сенатор Жанін Аньєс, віруюча католичка, прихильниця традиційних цінностей та про-лайф позиції.
Жанин Аньес, прийшла у будівлю парламенту з величезним Євангелієм в руках. Вона гучно заявила, що «Біблія повернулася в президентський палац»
Ця подія сталася під час засідання парламенту, на якому не було представників соціалістичної партії Эво Моралеса. Поки Аньес обійняла посаду, її послідовники читали «слава в вишніх Богові», а супротивники намагались свистіти.
Пізніше Аньес виступила з балкона президентського палацу в Ла Пасі, повідомивши: «Біблія має велике значення для нас. Наша сила і міць – в Господі. Та нехай благословить нас, братів Болівії, Господь».
Аньес виступає за життя і сім’ю, а також проти поширення індіанського чаклунства. У 2013 році вона написала у своєму Твиттері: «Я мрію, щоб у Болівії не було сатанинських обрядів корінних народів».

Варто нагадати, що болівійська права революція користується повною підтримкою таких видатних лідерів сучасності як Дональд Трамп та Жаїр Болсонару. Загалом, вона радикально послаблює пропутінські впливи в Латинській Америці.

Джерело: t.me/EdYurchenko/387

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

2 Коментарів

  1. Слава Богові за цю Його славну перемогу в Болівії! І нехай же Христу дійсно належить не лише Болівія, а й наша Україна та, зрештою і загалом, увесь світ!
    “Амінь.Так, гряди, Господи Ісусе!” (Одкр.22:20). :)

  2. Р. S. А взагалі-то, дуже схоже, що наразі – по всьому світу і, зокрема, і в Болівії, і деінде – ми спостерігаємо реалізацію багатьох біблійних пророцтв і Божих обітниць, що стосуються якраз завершального етапу “останніх днів” Історії спасіння людського роду.
    Скажімо, отаке: ось “потрясу Я небо і землю; і скину престоли царств, і знищу силу царств язичницьких, перекину колісниці й тих, що сидять на них, і скинуті будуть коні і вершники їх, один мечем іншого” (Аг.2:21,22).
    Тобто: “Бо так говорить Господь Саваоф: ще раз, і це станеться скоро, Я потрясу небо і землю, море і сушу, і потрясу всі народи, і прийде Бажаний усіма народами…” (Аг.2:6,7). “Амінь. Так, гряди Господи Ісусе!” (Одкр.22:20). :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button