СвітХристиянські новини

Трамп пообіцяв ввести шкільні молитви

Президент США Дональд Трамп пообіцяв ввести обов’язкову молитву в державних школах. Про це повідомляє Голос Америки.
Трамп розраховує отримати підтримку виборців-прихожан євангелічних Церков. Він виступив в будівлі церкви, яка дотримується «євангелія процвітання» і проповідує, що віруючі отримують нагороду вже в земному житті – у вигляді здоров’я і багатства.
«Ми захищаємо саму релігію, вона перебуває в облозі», – заявив Трамп. «Суспільство без релігії не може процвітати», – також сказав він.
Під час свого виступі Дональд Трамп висміяв кандидата на пост президента від Демократичної партії Піта Буттіджіча за те, що у нього немилозвучне прізвище, а також повідомив, що демократи ведуть війну проти релігії і віруючих.
Присутні бурхливо відреагували на обіцянку президента привнести релігію в школи.

«Дуже скоро я проведу заходи, щоб гарантувати школярам і вчителям Першу поправку (до Конституції) і право молитися в наших школах», – сказав Дональд Трамп.
На виборах 2016 роки за Трампа проголосували більше 80% білих християн-євангелістів. Однак у підтримки Трампа утворилася тріщина в минулому місяці, коли журнал «Християнство сьогодні» надрукував редакційну статтю, в якій говорилося про «надзвичайно аморальній характер» Трампа.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button