Світ з пилу

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

Він – за холодильником і під ліжком. Він – в повітрі, яким ми дихаємо. Він – це пил. Пил взагалі річ звичайна – але незвичайна.

Значна частина пилу, з яким ми маємо справу в повсякденному житті, – це найдрібніші частинки шкіри, одягу, килимових покриттів і т.д., які літають в повітрі. Вивчення пилу показало, що велика частина пилу – це частинки грунту. Другий же за поширеністю вид пилу, – навіть в тисячах кілометрах від моря – це сіль, що переноситься вітром. Сіль сприяє формуванню дощових хмар. За цим видом пилу слідує пил від вивержень вулканів і лісових пожеж. Трансатлантичні вітри здіймають пил в пустелі Сахара і несуть в океан; ось чому в Маямі, де він осідає в великих кількостях, випадають дощі злегка рожевого кольору.

У вашому будинку збирається пил не лише з усієї землі, а й з космосу. Щорічно на Землю випадає десять тисяч тонн пилу стертих в порошок метеоритів і комет. Ви можете навіть зібрати трохи цього порошку, опустивши магніт в пил з пластикової водостічної труби. Велика частина того що прилипло до магніту напевно має космічне походження.

Крім того, буває і живий пил. Частинки пилку, спори грибів і навіть спори бактерій літають в повітрі в надії приземлитися в підходяще для життя місце.

Пил нагадує про те, що цей світ менший, ніж нам здається, і що він не вічний. Чи Готові ви до нового, вічного світу? Відкрите Біблію і дізнайтеся, що Зробив для вас Ісус Христос.

Буття, 2: 7

«І Створив Господь Бог людину з пороху земного, і вдихнув у ніздрі її дихання життя, і стала людина живою душею».

Джерело:#ДеньзТворцем

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Розповідь про вавилонську вежу підтверджено лінгвістикою

Наступна стаття

В Буркіна-Фасо знову ескалація насильства, вбито 24 християнина

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *