Варто замислитись

Світ з пилу

Він – за холодильником і під ліжком. Він – в повітрі, яким ми дихаємо. Він – це пил. Пил взагалі річ звичайна – але незвичайна.
Значна частина пилу, з яким ми маємо справу в повсякденному житті, – це найдрібніші частинки шкіри, одягу, килимових покриттів і т.д., які літають в повітрі. Вивчення пилу показало, що велика частина пилу – це частинки грунту. Другий же за поширеністю вид пилу, – навіть в тисячах кілометрах від моря – це сіль, що переноситься вітром. Сіль сприяє формуванню дощових хмар. За цим видом пилу слідує пил від вивержень вулканів і лісових пожеж. Трансатлантичні вітри здіймають пил в пустелі Сахара і несуть в океан; ось чому в Маямі, де він осідає в великих кількостях, випадають дощі злегка рожевого кольору.

У вашому будинку збирається пил не лише з усієї землі, а й з космосу. Щорічно на Землю випадає десять тисяч тонн пилу стертих в порошок метеоритів і комет. Ви можете навіть зібрати трохи цього порошку, опустивши магніт в пил з пластикової водостічної труби. Велика частина того що прилипло до магніту напевно має космічне походження.
Крім того, буває і живий пил. Частинки пилку, спори грибів і навіть спори бактерій літають в повітрі в надії приземлитися в підходяще для життя місце.
Пил нагадує про те, що цей світ менший, ніж нам здається, і що він не вічний. Чи Готові ви до нового, вічного світу? Відкрите Біблію і дізнайтеся, що Зробив для вас Ісус Христос.
Буття, 2: 7
«І Створив Господь Бог людину з пороху земного, і вдихнув у ніздрі її дихання життя, і стала людина живою душею».

Джерело:#ДеньзТворцем

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button