Блог Костянтина Воропаєва

Справжня свобода!

Неможливо думати вільно, діяти й говорити поки ти раб страхів, думок, обмежень і тобі постійно потрібен чийсь дозвіл на що-небудь у твоєму власному житті. Символом свободи завжди був орел необмежений нічим і ніким, що парить високо в небі, піднімаючись на висоти, доступні лише йому!
Ти можеш дивитись на людей і бажати їхній успіх, але поки ти не станеш вільний як вони, ти ніколи не зможеш навіть і на міліметр наблизитися до їх волі. Та й тобі не потрібно, бо ти не вони. Тобі не слід носити або приміряти їхні капці! Це ні до чого робити, і зазвичай такий стан речей ні до чого хорошого в результаті не приводить.
Орел бачить далеко, літає високо, їсть що хоче і коли це йому потрібно. Він незалежний і вільний, для нього немає проблем робити те, що може і хоче саме він. Особливо те, в чому саме у нього є потреба і йому потрібно відповідно до тих природних інстинктів які й відрізняють його від всіх інших птахів. Він не соромиться себе і своєї природи, а чому ми поводимося дивно і невпевнено, коли так відчайдушно бажаємо жити і бути самими собою?

Будемо пам’ятати, ми − унікальне поєднання навичок, розумових здібностей і характеру, алгоритмів і моделей поведінки сформованих Самим Творцем. Тому навіть і не думайте уславитися копією кого-небудь, це не наша доля і призначення! У Творця не було завдання створити ще одного папугу або схожого на інших персонажа.
Папуги плодять папуг, і навіть людські особини подібних собі, але часто, переходячи межі, люди самі, не даючи людині бути самим собою, обмежують його і прирікають на рабство, роблячи з нього подібного собі! Так не повинно бути і це в корені неправильно.
Настав день, щоб розправити крила і вже по-справжньому бути собою, попри все! Людина може навчити і показати лише те, до чого сама досягла, але за цим є ще маса всього нового і недослідженого, саме того, що наше і по праву належить нам!
Досить відсиджуватися і ховатися за спиною свого наставника і звинувачувати своїх вчителів, батьків і керівників у своїх власних невдачах і нездійснених мріях. Це не їхнє, а наше життя, і як його проживемо саме ми, слід вирішити тільки нам, саме тут і зараз!
“Як у слові Моїм позостанетеся, тоді справді Моїми учнями будете, і пізнаєте істину, а істина вас вільними зробить!” Івана 8:31-32
“Коли Син зробить вас вільними, то справді ви будете вільні!” Івана 8:36
“Я є дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене!” Івана 14:6

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Костянтин Воропаєв

Теолог, консультант-наставник, автор статей на богословську і сімейну тематику, журналіст, член асоціації "Новомедіа", спільно з дружиною у 2018 році заснував телеграм канал "Перемагаємо Разом" і сторінку сімейної консультації у Фейсбук.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button