Новини суспільстваСвіт

Розгорівся конфлікт між прем’єром Вірменії Пашиняном та військовими

У Вірменії розгорівся конфлікт між прем’єром Вірменії Ніколом Пашиняном та військовими. При цьому вірменський генштаб вимагає від Пашиняна покинути пост прем’єра. При цьому премєр звільнив главу генерального штабу Оніка Гаспаряна та його заступника. Повідомляє bbc.com.

Що відбулося раніше?

Військових країни обурило звільнення першого заступника начальника генштабу Тирана Хачатряна, який нібито висміяв слова прем’єра про російські оперативно-тактичні комплекси «Іскандер». Хоча Пашинян розкритикував російські комплекси.

Генштаб вважає, що рішення про звільнення Хачатряна є необґрунтованим.

Невдовзі прем’єр зазначив, що заява армії є «спробою військового перевороту» і повідомив про звільнення голови генштабу.

Читайте також:

Ще у листопаді 2020 року, коли прем’єр підписав угоду про припинення вогню в Карабаху, у Вірменії почалися масові протести з вимогою відставки глави уряду.

При цьому Пашинян був готовий піти з посади прем’єра, але з іншого боку міг продовжити керівництво Республіки Вірменія в разі відновлення довіри народу. Тому прем’єр бажає провести позачергові парламентські вибори у поточному році. Однак опозиція вимагає від Пашиняна покинути пост прем’єра до проведення виборів.

25 лютого 2021 року в Єревані, столиці Вірменії, Нікол Пашинян вийшов на площу та заявив, що ситуація в країні напружена, але керована, а збройні сили підпорядковуються народу і главі уряду.

Він зазначив, що усередині країни у нас ворогів немає. Це найважливіший факт, але є питання, які треба обговорити.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button