Світ

Росію рекомендують внести до списку країн, де порушують релігійну свободу

Комісія США з міжнародної релігійної свободи (USCIRF) 5 листопада оприлюднила рекомендації щодо включення до списку ще кількох країн, які викликають особливе занепокоєння щодо стану релігійної свободи. Серед цих країн також згадується Росія.

Джерело: risu

Раніше Комісія згадувала Росію в щорічній доповіді як одну з країн з найбільшою кількістю порушень права на свободу віросповідання..

Комісія рекомендувала Держдепартаменту США оновити список країн, що викликають особливе занепокоєння (Country of Particular Concern − CPC) або тих, які внесені до спеціального списку спостереження (SWL) на основі умов релігійної свободи у 2020 році. До першого списку рекомендується включити Індію, Росію, Сирію та В’єтнам. До другого – Афганістан, Алжир, Азербайджан, Єгипет, Індонезію, Ірак, Казахстан, Малайзію, Туреччину та Узбекистан.

Читайте також: 

Комісія США з міжнародної релігійної свободи (USCIRF) є незалежним двопартійним федеральним урядовим органом, створеним Конгресом США для моніторингу, аналізу та подання доповідей про свободу віросповідання за кордоном. USCIRF дає зовнішньополітичні рекомендації президенту, державному секретареві та Конгресу, спрямовані на стримування релігійних переслідувань та заохочення свободи релігії та переконань.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button