Російська атака пошкодила Київську богословську семінарію: у столиці є поранені

У ніч на 11 липня російські війська завдали чергового комбінованого удару по Україні. У Києві внаслідок атаки балістичними ракетами та дронами постраждали житлові будинки, офіси та кампус Київської богословської семінарії. За попередніми даними, щонайменше 11 людей отримали поранення.
Про атаку повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко. За його словами, російська армія застосувала балістичні ракети, а вибухи в столиці пролунали ще до оголошення повітряної тривоги.
За інформацією Національної поліції, внаслідок обстрілу щонайменше 11 людей дістали поранення.
Вибухова хвиля пошкодила Київську богословську семінарію
Про пошкодження повідомив ректор Київської богословської семінарії Руслан Хмиз.
За його словами, вибухова хвиля завдала шкоди будівлям семінарії — найбільше постраждали вікна, значну частину яких вибито. Також зафіксовано інші пошкодження, масштаби яких ще оцінюють.
«Внаслідок вибухової хвилі кампус Київської богословської семінарії зазнав пошкоджень. Найбільше постраждали вікна, значну їх частину вибито. Є й інші пошкодження, які ми ще оцінюємо.
Ми щиро дякуємо Богові, що ніхто зі студентів, працівників чи наших сусідів не постраждав. Слава Богу!
Просимо вас молитися за Божий захист України і за всіх, хто постраждав цієї ночі. Також за можливість якнайшвидше відновити пошкодження.
Зеленський: Росія випустила понад 120 дронів і 12 ракет
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що цієї ночі Росія застосувала понад 120 ударних дронів і 12 ракет, половина з яких були балістичними.
За його словами, українським силам протиповітряної оборони вдалося знищити більшість повітряних цілей, однак балістичні ракети перехопити не вдалося.
Глава держави також зазначив, що в Києві пошкоджено житлові будинки, офіси та богословську семінарію. Ліквідація наслідків російського обстрілу триває також в Одеській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях.
Президент закликав міжнародних партнерів якнайшвидше виконати взяті на себе зобов’язання щодо посилення української системи протиповітряної оборони.
«Очікуємо від партнерів виконання обіцянок щодо пакетів підтримки для захисту наших людей, про які було домовлено під час засідання НАТО», — наголосив Зеленський.
Чергова російська атака вкотре засвідчила, що під ударами опиняються не лише житлові квартали, а й навчальні заклади, зокрема християнські освітні установи, які продовжують своє служіння навіть в умовах війни.
Читайте також:







