Новини суспільства

Рівне приймає унікальну конференцію для підтримки ветеранів та їхніх сімей

У місті Рівне відбулась унікальна конференція «Ви не одні», що зібрала понад 300 учасників − капеланів, психологів, працівників поліції з усієї України та закордону. Головною метою заходу стало навчання якісної психологічної підтримки ветеранів та їхніх сімей.

Джерело: Сторінка міського голови м. Рівне

Конференція «Ви не одні» об’єднала капеланів з України, ГФ «Капеланський патруль», представників з США, зокрема з місії Білі Грема, а також представників усіх служб поліції та психологів. Учасники поділилися своїми найкращими практиками, щодо надання вчасної та ефективної підтримки тим, хто потребує.

Конференція психологічної підтримки в Рівному

«Пишаюся нашими людьми. І вдячний за можливість служити їм на своїй посаді. Сприймаю її саме, як служіння. Вже зараз ми працюємо над розвитком реабілітаційного центру, над створенням управління у справах ветеранів», − поділився міський Голова м. Рівне Олександр Третяк.

Учасники конференції були вражені масштабом заходу та його важливістю для суспільства. Вони висловили надію на продовження подібних заходів для підтримки ветеранів.

Читайте також:

Триденна конференція «Ви не одні» в Рівному стала місцем обміну досвідом між капеланами, психологами та працівниками поліції. Захід зосереджувався на підтримці ветеранів та їхніх сімей. Учасники заходу акцентували на тому, що після повернення ветеранів додому, їм необхідна значна підтримка та реінтеграція в суспільство, і подібні ініціативи допомагають цьому процесу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button