Блог Андрія Савича

Про Бога в тілі

Маленький хлопчик прокинувся серед ночі і почав плакати та кликати тата. Батько підійшов до його ліжка, взяв дитину на руки, щоб заспокоїти й сказав:
– Все гаразд, синку, не бійся! Бог завжди поряд з тобою.
– Так, я знаю, але зараз мені так потрібен хтось в тілі, – відповів син міцно притиснувшись до грудей тата обіймаючи його своїми маленькими рученятками.
Образ Бога в дітей значною мірою формується під впливом образа їх батька. Я можу формувати для дітей хибний образ постійно втомленого, зайнятого, сумного, гнівливого, холодного, злого, вседозволяючого, ігноруючого Бога, Якому байдужі страхи, переживання, захоплення і мрії дитини. Ні в кого з нас не було ідеального батька (а в когось його взагалі не було) і саме тому нам потрібне Слово Боже, яке виправляє наші хибні уявлення і відкриває нам істинного Бога.

Це правда не лише про дітей, але й про кожного з нас – всім потрібен “Бог в тілі”, Який завжди поряд і тому християни з нетерпінням чекають коли Ісус прийде на землю. Проте поки цей день не настав правда і наступне – ми можемо бути “Богом в тілі” для інших, адже в кожній віруючій людині живе Дух Святий, щоб своїм життям ми являли Бога на землі. Євангеліє говорить нам про Бога Емануїла, Який втілився, щоб не лише проповідувати, але й торкатися людей і щоб вони могли торкнутися Його, почути Його голос, побачити Його погляд і навіть пробити Йому руки та ноги. Саме тому Христос має проповідуватися не лише в словах, але втілюватися в наших ділах, обіймах, поглядах, усмішках, присутності, турботі, жертовному служінні. Ми звісно не є Богом в тілі, бо таким є лише Ісус, проте ми можемо являти іншим Божий характер через своє життя та добрі справи і сьогодні у вас буде багато можливостей для цього.
Головне запитання в наступному – який Саме образ Бога ти втілюватимеш іншим людям (дітям, дружині, чоловіку, другу, колезі, сусіду, незнайомцю, ворогу)? Нехай це буде той самий істинний образ Бога Біблії, Який вміє співчувати і потішати, Який служить, а не просто віддає накази, Який говорить “люблю”, але не мириться з гріхом, Який спасає і жертвує Собою заради нас.
Дописуючи цей пост пізно вночі я почув як в спальні почав хникати наш найменший син. Я пішов і взяв його на руки, заспокоїв, поцілував і сказав: “Я тебе люблю” на що мій 4-річний син з просоння відповів не відкриваючи очей “Я тоже тебе люблю, тато”.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Андрій Савич

Пастор церкви «Голгофа» м. Луцьк. Одружений, батько трьох дітей Магістрант програми «Біблійна душеопіка» КБС.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button