Україна

Правоохоронці закликають українців дотримуватися на Великдень правил безпеки та не ігнорувати сигнали «Повітряна тривога!»

Національна поліція України закликає вірян та священиків дотримуватись правил комендантської години й безпеки, а також не ігнорувати сигнали повітряної тривоги на Великдень під час Богослужінь.

Джерело: Facebook Національної поліції України

Зазначається, що українців закликають поводитися відповідально під час проведення релігійних обрядів, дотримуватися обмежень, зумовлених воєнним станом, та не ігнорувати сигнали «Повітряна тривога!» навіть під час великодніх богослужінь.

При цьому правоохоронці просять вірян врахувати додатковий час, необхідний на дорогу.

Як повідомила Національна поліція, на святкування Пасхи 24 квітня правоохоронці посилено стежитимуть за дотриманням правопорядку поблизу українських храмів, на вулицях та автошляхах.

Нагадаємо, що через воєнний стан в Україні скасували додатковий вихідний день на другий день Великодня – тобто 25 квітня. Відповідні правила передбачені статтею 6 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану». Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button