Домашня » Новини » ПАРЄ захистила батьків, які виховують релігійні переконання

ПАРЄ захистила батьків, які виховують релігійні переконання

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Парламентська Асамблея Ради Європи прийняла резолюцію, яка захищає право батьків надавати своїм дітям освіту відповідно до своїх власних релігійних переконань.

Окрім підтвердження права батьків виховувати своїх дітей відповідно до власних релігійних чи філософських поглядів, ПАРЄ підтвердила неприпустимість примушення батьків і дітей виконувати дії, які йдуть врозріз із їх глибоко вкоріненими моральними переконаннями.

“Асамблея вважає, що це не роль держав-членів регулювати або визнавати належними релігійні переконання і світогляд свого населення, але потрібно враховувати різні точки зору і переконання, а також дозволяти людям благополучно жити разом у межах громадського порядку, здоров’я і моральності населення. Це означає, що справжнє визнання і повага, різноманітність і динаміка культурних традицій і самобутності та релігійних переконань мають важливе значення для досягнення соціальної згуртованості”, – наголошується в тексті Резолюції ПАРЄ.

Більше про релігійні переконання:

Варто відзначити, що за цю Резолюцію ПАРЄ віддали голоси усі 5 присутніх на засіданні делегатів із України, в той час як документ був прийнятий 38 голосами «за». Нагадаємо, що Україна є членом Ради Європи з 1995 року.

Інститут релігійної свободи.

Попередня Стаття

В Україні відбулася перша габілітація докторської з Богослов'я

Наступна Стаття

Я хочу знати, любиш ти мене - Ліна Костенко

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *