Християнські новини

ПАРЄ захистила батьків, які виховують релігійні переконання

Парламентська Асамблея Ради Європи прийняла резолюцію, яка захищає право батьків надавати своїм дітям освіту відповідно до своїх власних релігійних переконань.
Окрім підтвердження права батьків виховувати своїх дітей відповідно до власних релігійних чи філософських поглядів, ПАРЄ підтвердила неприпустимість примушення батьків і дітей виконувати дії, які йдуть врозріз із їх глибоко вкоріненими моральними переконаннями.
“Асамблея вважає, що це не роль держав-членів регулювати або визнавати належними релігійні переконання і світогляд свого населення, але потрібно враховувати різні точки зору і переконання, а також дозволяти людям благополучно жити разом у межах громадського порядку, здоров’я і моральності населення. Це означає, що справжнє визнання і повага, різноманітність і динаміка культурних традицій і самобутності та релігійних переконань мають важливе значення для досягнення соціальної згуртованості”, – наголошується в тексті Резолюції ПАРЄ.

Більше про релігійні переконання:

Варто відзначити, що за цю Резолюцію ПАРЄ віддали голоси усі 5 присутніх на засіданні делегатів із України, в той час як документ був прийнятий 38 голосами «за». Нагадаємо, що Україна є членом Ради Європи з 1995 року.

Інститут релігійної свободи.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button