РелігіяХристиянські новини

Після судового позову мер Вашингтона пом’якшила обмеження для церковних служб в період Різдва

Мер федерального округу Колумбія Мюріел Боузер пом’якшила введені раніше санітарні обмеження, що стосуються різдвяних церковних служб, після того, як Архиєпархія Римсько-Католицької Церкви Вашингтона подала судовий позов проти столичної влади.
Повідомляє sedmitza.ru з посиланням на ТАСС та The Washington Post.
Відтепер максимальне число учасників збільшено до 250 осіб незалежно від обсягу приміщення. При цьому церковні лави можна буде заповнювати не більше ніж на 25 %.
Новий наказ Боузер, таким чином, зрівнює церкви з іншими громадськими закладами в місті. Те ж правило на максимум 250 людей діє і стосовно найбільших ресторанів, спортивних залів. Крім того, не більше 250 людей можуть перебувати одночасно на одному і тому ж поверсі в музеї, бути присутнім на одному й тому же спортивному майданчику.
У самому судовому позові представники церкви вимагали, щоб обмеження в 50 людей було знято і замість нього не встановлювалося ніяке інше. Вони були згодні на те, щоб їм дозволили заповнювати 50 % місць при будь-якому обсязі приміщення. Таким чином, наказ мера хоч і є поступкою, але лише частковою.
Читайте також:

У самому документі Боузер при цьому висловила несхвальне ставлення до пропонованих до влади міста з вимогами.

«У нещодавно поданому позові стверджується наявність конституційного права збиратися для церковних служб в приміщенні кількістю навіть в 1 тис. людей і більше у найвищих будівлях. Це суперечить всім науковим і медичним радам і поза всяким сумнівом поставить під загрозу прихожан», – переконана мер Вашингтона.

За інформацією Університету Джонса Хопкінса, який проводить підрахунки на основі даних федеральної та місцевої влади, США лідирують серед держав за кількістю як інфікованих коронавірусів, так і померлих: до 17 грудня в країні виявлено понад 17 млн ​​випадків зараження і понад 308 тис. летальних випадків. У федеральному окрузі Колумбія при цьому виявлено понад 25 тис. випадків зараження, померли 725 осіб.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!