Християнські новини

Підсумки діяльності газети «Слово про Слово» за 2020 рік

Любі друзі, вже закінчується 2020 рік. Багато викликів та випробувань прийшлося пройти, тому що цей рік був дуже непростий. Проте редакція християнської газети «Слово про Слово» дуже вдячна Вам за підтримку нашої діяльності та з те, що Ви могли читати, поширювати й коментувати матеріали.
А найголовніша подяка нашому Господу за Його благословення та сили, які Він давав. Недарма в 127 Псалмі написано: «Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!…».
Дорогі читачі, в цьому році газета мала як успіхи, так і труднощі. Ми багато чому навчились та досягли. Проте попереду ще багато роботи, різні плани та проєкти.
Які саме досягнення мала газета у 2020 році?
За цей рік суттєво збільшилася відвідуваність сайту «Слово про Слово» – понад 2 млн користувачів.
У соціальних мережах та месенджерах така кількість підписників:

Якщо ви ще не підписані на наші сторінки у соцмережах, для нас буде дуже приємно, коли ви приєднаєтеся до наших шанувальників. Поширюйте, коментуйте, вподобайте наші матеріали.
Окрім цього наша команда зробила цікавий та креативний ребрендинг, оновила лого і дизайн сайту.
Також в редакції почав працювати новинний відділ, долучилися редактори та відповідальні за рубрику.
Читайте також:

Шановні читачі, сподіваємося, що «Слово про Слово» позитивно впливає на Вас, допомагає розібратися у масі новин і залишатися зосередженими на християнських цінностях. Любимо вас і працюємо для вас!
Будемо вдячні вам за фінансову підтримку нашої діяльності.
Свої пожертви надсилайте на 4149 4991 0286 7106 (Приватбанк).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button