Християнські новини

Парламент вирішив прискорити оформлення гуманітарної допомоги

Верховна Рада підтримала у першому читанні за основу законопроект № 2532 щодо оперативності прийняття рішень про визнання вантажів гуманітарною допомогою.

За цю урядову ініціативу 9 квітня 2015 року проголосували 250 народних депутатів України.

Законопроект передбачає внесення змін до Закону «Про гуманітарну допомогу» з метою оперативного прийняття рішень на місцях про визнання вантажів гуманітарною допомогою з урахуванням потреб населення конкретних регіонів. Поправки також відповідають ідеї реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, повідомляє портал Верховної Ради.

Раніше представники церков скаржилися, що надання гуманітарної допомоги  протягом 2013 та 2014 року виявилось фактично заблокованим через бюрократичні перепони з боку відповідних служб.

Більше про гуманітарну допомогу:

Попередній Уряд ускладнив процедуру оформлення гуманітарних вантажів, через це багато з них було втрачено, а отримання нових вантажів виявилось під загрозою. У тому числі виникли проблеми з наданням допомоги переселенцям з окупованого Криму та Донбасу.

Інститут релігійної свободи

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button