Блог Наталії Осіпенко

Про Мастурбацію. Це гріх чи ні?

Хочу зачепити дуже інтимну тему. Про це ми мовчимо. За замовчуванням – цього ніби й не може бути у християн. Про мастурбацію. Це гріх? Біблія не дає нам чітких вказівок про це.
Але я хочу говорити не про те – чи це є гріхом. Звичайно, логічно розмірковуючи, можна прийти до висновку, що це не є Божим планом для сексуальних відносин. Господу не до вподоби така поведінка і звичка.
Хочу трохи подумати про те чому це відбувається. Тому що дуже багато хто практикує це, потім відчувають провину, дискомфорт. Але є і такі, хто не відчуває провину.

Бог створив нас з потребою бути коханими й прийнятими. Але з різних причин величезна кількість людей не отримали заповнення цих потреб в дитинстві. Різного роду насильство, відкидання. І залежність від мастурбації  виникає через незадоволення цих потреб. В цьому випадку емоції сексуалізуются. Почуття ж не вмирають. Вони все одно мають місце бути. Але трансформуються неправильним чином.
Ця залежність може бути заснована на розпачі, безнадійності, депресії, ізольованості. Вона може бути відповіддю на стрес, способом придушення горя. Мастурбація може говорити про низьку самооцінку, може говорити про прихований гнів. Ми всі потребуємо справжньої близькості, де ми можемо бути справжніми. Але здатність до близькості може бути порушена травмами дитинства та ізоляцією. Тоді багато і вдаються до мастурбації – підробці під справжню близькість.
Підробка під те, що Бог хотів дати кожній людині – задоволення потреби любити й бути коханим на найглибшому рівні. Багато хто говорить: “Немає ніякої шкоди! Це навіть корисно.” Але шкода є. Кожен раз, роблячи це, ми віддаляємося від потенціалу мати справжню близькість.
Це секс, спрямований на самого себе. Бог створив секс не для егоїстів. У сексуальних відносинах приємно не тільки приймати, але набагато краще віддавати любов. Так що самі зробіть висновок – мастурбація гріх чи ні?

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Осіпенко Наталія

В минулому лесбіянка з 26 річним стажем. Пройшла довгий шлях подолання потягу до своєї статі. В даний час разом з ініціативною групою надаю допомогу і підтримку людям, які хочуть звільнитися від небажаного потягу до своєї статі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button