Освіта

Комітет освіти відкидає ідею легалізації езотеричних дипломів у парламенті

Сергій Бабак, голова парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій, виступив проти ідеї введення офіційних дипломів екстрасенсів та тарологів, вважаючи цю ініціативу неприйнятною для розгляду в умовах війни.

Джерело: ukranews.com

Голова парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій, Сергій Бабак, виступив з рішучою критикою пропозиції щодо легалізації дипломів езотеричного характеру. Він заявив, що така ініціатива не знайде підтримки у парламенті й не буде розглядатися його комітетом, особливо в умовах, коли країна зосереджена на військових зусиллях.

“Сподіваюсь, що автор проекту закону перегляне свою позицію та відкличе його,” – зазначив Бабак, відмовляючись коментувати проект більш детально через його нікчемні перспективи.

Читайте також:

З іншого боку, інша фігура з фракції “Слуга народу”, Сергій Гривко, запропонував створити реєстр для езотеричних наставників, що дозволить їм проводити освітні заходи та видачу дипломів. Ця пропозиція викликала опозицію з боку освітнього комітету, що підкреслює розбіжності у підходах до регулювання езотеричної освіти в країні.

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button