СвітХристиянські новини

Китай – атеїстична країна: Комуністи забороняють християнські похорони

Протягом останніх місяців комуністичний уряд Китаю розширив заборону на християнські похорони, продовжуючи застосовувати закони, що забороняють релігійну діяльність за межами церков, а також забороняти похоронні церемонії на релігійну тематику, згідно з новою доповіддю. Про це пише christianheadlines.com
Bitter Winter вперше повідомила про заборону в січні із прикладами заборони на християнські похорони в провінціях Хенань, Хубей та Чжецзян. У серпні Bitter Winter заявила, що заборона на християнські похорони продовжує поширюватися по цих регіонах, а також застосовується в провінції Ляонін.
Комітет з питань етнічних та релігійних питань Даньдуна, Ляонін, видав розпорядження, що забороняє “приватну релігійну діяльність за межами релігійних місць”, повідомляє Bitter Winter. Похоронні будинки можна оглянути за замовленням.

“У липні Бюро релігійних справ викликало директорів церков, щоб повідомити їх, що паствам заборонено проводити богослужіння за померлого, а проповідникам заборонено проводити весільні та похоронні церемонії”, – сказав проповідник у Ляоніні, який очолює громаду трьох осіб. “Будь-який представник духовенства, який проводить такі служби або церемонії, буде звільнений і покараний”.
Церкви, які є частиною Патріотичного руху трьох осіб, є законними, але стикаються з суворими обмеженнями своїх свобод.
У Йончен, провінція Хенань, похорони на християнську тематику були припинені в середині служби.
“Якщо я буду проводити релігійні церемонії, моя церква може бути замішана, навіть закрита назавжди”, – сказав Bitter Winter проповідник, який керував похороном.
У Веньчжоу, штат Чжецзян, співробітник похоронного бюро сказав члену церкви припинити запалювати хрестоподібні свічки і погрожував “не кремувати тіло померлого, якщо віруюча людина не послухається”, – повідомляє Bitter Winter.
Християнські пісні також заборонені. У Нінбо, штат Чжецзян, члени церкви вирушили до місцевого крематорію, щоб заспівати гімни на згадку про померлого християнина, але їм було наказано зупинитися. Охоронці сказали їм, що “релігійні гімни не можна співати, оскільки Китай є атеїстичною країною”, – сказали члени церкви.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button