війна

Кількість загиблих цивільних в Україні зросла до найвищого рівня за рік – ООН

В ООН повідомили, що минулого місяця кількість загиблих серед цивільного населення в Україні зросла до 174 осіб – найвищий показник за останній рік, на тлі посилення атак на Харків та область.

Джерело: reuters.com

Минулого місяця кількість загиблих серед цивільного населення в Україні різко зросла. За даними ООН, у травні загинуло 174 людини, що є найвищим показником за останній рік.

Це трагічне зростання кількості жертв сталося на тлі посилення атак на Харків та область. Згідно з даними Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, кількість загиблих у травні збільшилася на 31% порівняно з квітнем.

31 травня російські війська завдали удару по багатоповерхівці в Харкові, що призвело до загибелі семи людей – четверо чоловіків і троє жінок. Серед постраждалих 25 людей, у тому числі двоє 12-річних дітей.

1 червня вранці Росія здійснила черговий удар по Балаклії Ізюмського району, поціливши у два житлові будинки, де перебували 12 людей – четверо дорослих і восьмеро дітей.

За офіційними даними ООН, за час повномасштабної війни в Україні загинуло понад 600 дітей, понад 1420 дістали поранення. Однак реальні цифри можуть бути значно вищими.

Координаторка системи ООН та Гуманітарна координаторка в Україні Деніз Браун зазначила:

«Остання хвиля російських атак в Харківській області підкреслює страшну ціну війни та жахи, з якими стикаються діти в Україні. Багато з них було вбито або поранено, а тисячі були змушені покинути свої домівки».

Вам сподобається:

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button