Християнські новини

Християнські лідери готуються до ювілею Реформації (відео)

20 грудня в столичному готелі «Хрещатик» відбувся Форум євангельських лідерів під гаслом «Назустріч Реформації».  Він об’єднав служителів церкви, політиків, бізнесменів , науковців, журналістів та християнську молодь  напередодні відзначення 500-річного ювілею Реформації. Урочистий старт подіям дасть Різдвяний концерт на Європейській площі, який розпочнеться 25 грудня о 15:00.
Учасники форуму були одностайними в тому, що потрібно будувати успішну українську державу на християнських цінностях.
Зокрема, головуючий Всеукраїнської Ради Церков  і  релігійних організацій  Михайло Паночко в своєму виступі зазначив:

«Ті  країни, які поставили на перше місце Бога, стали успішними. Ті, що відкинули Його – борсаються в  купі проблем та незгод»,- сказав він.

IMG 8804
Спеціальним гостем форуму став секретар РНБО Олександр Турчинов. Він наголосив на тому, що Україна  прагне до Європи та європейських цінностей, але не знає до яких саме. Адже в Парламенті  про них дискутують і депутати – християни, і євро оптимісти, але кожен вкладає в ці поняття різний зміст. Турчинов переконаний:

«Коли ми говоримо про Європу – маємо на увазі не пропагування  ЛГБТ чи вільні аборти, а надбання Мартіна Лютера, Кальвіна, пуритан, місіонерів та проповідників»

В рамках Форуму пройшло ток-шоу за участю відомих діячів та євангельських лідерів, серед  яких бізнесмен Віталій Ганжа, доктор економічних наук  Леонід  Кістерський, єпископ об’єднання євангельських  церков Віктор Решетинський та уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба. Обговорювали власну Реформацію, вплив християнства  на суспільство та молоде покоління.

Про ідею відзначення ювілею Реформації, її вплив на суспільство та важливу роль цієї події для всієї України присутнім розповів  голова оргкомітету R500 Павло Унгурян:

Схожі статті

«Наша  держава  потребує справжніх реформ. Але зміни в економічному, політичному, соціальному житті суспільства неможливі без змін духовних, в серці кожної людини. Відродження України розпочнеться тільки через духовну Реформацію»

IMG 8863
Він запросив представників всіх церков об’єднатися  для відновлення ідей загального священства на робочих місцях, «щоб кожен християнин був місіонером через свою роботу та професію».

Більше про заходи присвяченні Реформації:

Форум Назустріч Реформації завершився  молитвою та Словом  Божим. Наостанок  голова  Всеукраїнського Союзу Церков  ЄХБ  Валерій Антонюк закликав всіх євангельських лідерів готуватися до серйозних викликів :

«Наступний рік ознаменований не лише 500-річним ювілеєм Реформації.  Багато хто буде святкувати  сторіччя Жовтневої більшовицької Революції. Тож назріває велика духовна боротьба. І ми повинні молитися за те, щоб християнські цінності перемогли».

Дарія Ткачук


 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button