СвітХристиянські новини

Східна Африка стикається із загрозою голоду через пандемію, зараження сарани, насильство та повені

Понад 7 мільйонів людей у шести східноафриканських країнах стикаються із загрозою голоду після того, як ці райони боролися з пандемією COVID-19, зараженням сарани, насильством та повенями. Повідомляє slovoproslovo.infо з посиланням на christianheadlines.com.

За даними World Vision, тисячі дітей можуть загинути або мати проблеми зі здоров’ям, якщо не отримають допомогу від міжнародних організацій. В небезпеці такі країни як Ефіопія, Сомалі, Південний Судан, Судан, Кенія та Уганда.

Дебебе Давіт, менеджер програми гуманітарної групи World Vision, нещодавно відвідав Східну Африку.

«Ситуація дуже важка у Східній Африці, особливо в Ефіопії. Понад 2 мільйони людей потребують продовольчої допомоги, – сказав Давіт. – Конфлікти, COVID-19, повені, зараженням сараною, – все це додає тягар для громади».

Перед пандемією сарана в пустелі вражала і пошкоджувала поля та пасовища. Пізніше у 2020 році підтоплення знищило врожаї, які могли б нагодувати близько 4 мільйонів людей у ​​регіоні.

World Vision вже розпочав надзвичайні дії для шести країн з метою прогодувати 2,4 мільйона, в тому числі 490 000 дітей. World Vision сподівається залучити 60 мільйонів доларів.

Однак за словами Давіта, цього недостатньо і World Vision потребує більше фінансування.

Едгар Сандовал-старший, генеральний директор і президент World Vision, сказав, що його головним чином турбує те, як це вплине на дітей в районах, що постраждали від бідності.

«Довгостроковий ефект від недоїдання особливо заважає розвитку дитини та здатності реалізовувати даний Богом потенціал», – заявив президент World Vision.

Едгар доповнив:

«Дуже вражає той факт, що життя мільйонів дітей у Східній Африці знаходиться під загрозою через шторм конфліктів, непередбачувану погоду та вторинні хвилі COVID-19», – зазначив він.

Давіт сказав, що він сподівається, що допомога таким країнам прийде, перш ніж люди постраждають і помруть.

«Одним з найважливіших факторів є те, що коли відбувається голод чи посуха, ми завжди діємо після факту. … Зазвичай ми реагуємо після смерті людей, – зауважив Давіт. – Ми повинні активно реагувати та забезпечувати фінансування, щоб уникнути [погіршення] ситуації. Головне те, що люди вмирають до того, як буде оголошений голод через посуха. Тож на це потрібно дивитись, і ми повинні діяти негайно і запобігати подальшим стражданням».

За даними World Vision, ще 26 мільйонів людей також можуть зіткнутися з голодом, якщо допомога не надійде.

Читайте також:

«Ми звертаємося до національних урядів, регіональних установ, суб’єктів гуманітарної діяльності та донорів з проханням терміново подолати кризу голоду у Східній Африці та більш рішуче повідомити про її широту та суворість», – заявив директор регіональної гуманітарної та надзвичайної справи Східної Африки World Vision Джозеф Камара.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button