Новини культури

Досвід християн нацистської Німеччини: книга Ервіна Люцера «Хрест Гітлера» вже є у вільному доступі

Книга Ервіна Люцера «Хрест Гітлера» розповідає про досвід християн нацистської Німеччини та який це виклик для християн сьогодні. Видавництво «Нард» на своєму сайті виклало видання у вільний доступ в електронному вигляді та в форматі аудіокниги. Окрім цього «Книжное служение» на своєму Ютуб-каналі також виклало аудіоформат.

Джерело: invictory.org з посиланням на knigi365.org

Повідомляється, що історія неодноразово доводила, наскільки небезпечним для церкви є захоплення соціально-політичними процесами у суспільстві. Адже це призводить до усунення від зосередженості на Хресті Христовому.

Коли церква піддається спокусі замінити цей Хрест на будь-який інший, невідворотна катастрофа стає лише питанням часу.

Про подібні явища та трагічні наслідки історії церкви нацистської Німеччини писав автор Ервін Люцер у своїй книзі «Хрест Гітлера». Її писав не вчений-історик, а пастор великої церкви у Чикаго, хоча книга містить дуже ретельний аналіз фактів та високу історичну правдивість. При цьому, Люцер описував важливі уроки, які повинні засвоїти сучасне покоління:

  • вартість заміни вищої місії церкви інтересами держави;
  • небезпека для християн у тому, щоб перестати бути «сіллю» та «світлом» у суспільстві;
  • роль Бога у трагедіях окремих людей та цілих націй;
  • очевидні паралелі між епохою Гітлера та майбутнім приходом антихриста, а також реакцією церкви на його прихід.

Ця тема зацікавила автора саме тому, що наочно дозволяє простежити, що сталося, коли церква відійшла від чистоти Євангельської істини, звернувши свій погляд до іншого хреста та іншого рятівника.

Наголошується, що за словами Мартіна Лютера, церква як спільнота потребує безперервних реформ і завжди має відчувати саму себе – чи належним чином вона виконує Христове доручення?

Щоб завантажити книгу або прослухати, перейдіть за відповідним посиланням:

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!