СвітХристиянські новини

Архієпископа Кодрусевича не пускають до Білорусі та позбавили громадянства

Держприкордонкомітет  відмовляє главі Римо-католицької церкви Білорусі Тадеушу Кондрусевичу в’їзд у країну. Причина в тому, що його  позбавили білоруського громадянства. Паспорт архієпископа визнали недійсним. Повідомляє БОГNEWS з посиланням на CATHOLIC.BY.
На запит про те, чому Кондрусевич не був пропущений в Білорусь 31 серпня, голова прикордонного комітету країни Анатолій Лаппо відповів:

«Доводимо до вашого відома, що вам не дозволили перетинати державний кордон у зв’язку з рішенням органів внутрішніх справ про визнання паспорта громадянина Республіки Білорусь (номер вказаний), який вам належить, недійсним. У вас є право звернутися в МВС з приводу рішення про визнання вашого паспорта недійсним».

Кондрусевич звертається в МВС Білорусі для «прояснення ситуації і сподівається на якнайшвидше повернення на батьківщину», повідомляється на сайті церкви.

Нагадаємо, що 31 серпня Тадеуш Кондрусевича не пустили в Білорусь, коли він повертався після робочої поїздки з Польщі. Раніше він засудив насильство до протестувальників з боку влади.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!