Новини суспільстваХристиянські новини

4 березня на засіданні МОН та релігійні діячі обговорили проблеми морального виховання учнівської молоді

При Міністерстві освіти і науки України 4 березня відбулося засідання Громадської Ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями. Представники МОН та релігійні діячі обговорили проблеми морального виховання учнівської молоді. Міністр МОН Сергій Шкарлет підкреслив важливість діалогу між державою і релігійною спільнотою для подальшого вдосконалення державно-конфесійних відносин, зокрема у сфері освіти.

Повідомляють:

На засіданні присутні говорили: про продовження співпраці МОН та ВРЦіРО; про викладання предметів морального спрямування в державних і комунальних закладах освіти, які запроваджені в навчальні програми ще з 2006 року, а в Західних регіонах – ще раніше; про співпрацю із ЗМІ щодо розвитку морально-духовної освіти в Україні.

Шкарлет підкреслив, що учасники зустрічі мають урахувати пропозиції усіх сторін в питанні освітнього процесу. Також брати до уваги Державний стандарт базової середньої освіти та типову освітню програму для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти.

Міністр зазначив, що інтелектуальний та духовний розвиток дитини має бути гармонійним.

4 березня на засіданні МОН та релігійні діячі обговорили проблеми морального виховання учнівської молоді

Схожі статті

Читайте також:

Важлива роль Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями в забезпеченні діалогу між МОН та ВРЦіРО щодо проблем морального виховання учнівської молоді, зазначив Шкарлет.

Геннадій Білорицький, представник Об’єднання юдейських релігійних організацій України, озвучив позицію Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо низки питань у сфері освіти.

Учасники засідання ухвалили План діяльності на 2021 рік та звернення до МОН України з пропозицією створити Робочу групу з опрацювання питань моральної освіти.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button