СвітХристиянські новини

Управління ООН з прав людини готує глобальний чорний список «групи ЛГБТ-ненависті»

Управління ООН з прав людини збирає імена тих, хто будь-яким чином виступає проти порядку денного ЛГБТ, повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на lifesitenews.com

Політики, релігійні лідери та організації з усього світу, які захищають життя та сім’ю, найімовірніше потраплять до чорного списку представництва ООН з прав людини. Різкий новий захід може бути використаний для накладення санкцій на захисників сімей, та захисту їх від терактів.

«Хто є головними дійовими особами, які стверджують, що захисники прав людини ЛГБТ-осіб підтримують так звану “гендерну ідеологію”?» − зазначено у заклику від Офісу ООН з прав людини, опублікований минулого місяця, в основному адресований ЛГБТ-групам.

У широко сформульованому запиті Бюро ООН з прав людини просить навести приклади «публічних виступів чи заяв політичних та/або релігійних лідерів», які оскаржують права ЛГБТ.

«Які їхні основні аргументи?» − запитує офіс ООН з прав людини. «Чи ефективно вони регресували права людини ЛГБТ? Чи вплинули їхні стратегії прямо чи опосередковано на права жінок та дівчат?»,  додають вони.

Заклик представництва ООН з питань прав людини зневажає захисників життя та сім’ї, які заперечують «гендерну ідеологію», як теоретиків змови. Само собою зрозумілим є те, що «гендерна теорія» – це не ідеологія, а незаперечна істина. «Значення», прикріплені до сексу та статі, «соціально побудовані», стверджує він.

На відміну від цієї справжньої гендерної теорії, вона вимагає деталей, «розповідей» пролайф та просімейних груп, які протистоять гендерній ідеології. Ці розповіді, як стверджує Бюро ООН з прав людини, «використовуються для підсилення насильства та дискримінації на основі сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності та їхнього особливого впливу на сексуальні та репродуктивні права».

Офіс ООН з прав людини особливо зосереджений на релігійних групах, пролайф та просімейних груп.

Він запитує про будь-які «приклади, коли поняття гендер було використано в релігійних наративах або переказах про традиції, традиційні цінності чи захист сім’ї» на противагу новим законам та політиці ЛГБТ.

І він просить надати інформацію про захист свободи релігії, переконань чи совісті, яка обмежуватиме «здійснення прав людини (включаючи сексуальні та репродуктивні права) ЛГБТ-осіб».

Матеріали, надані Управлінню ООН з прав людини, будуть використані в наступному звіті Ради ООН з прав людини у Женеві незалежного експерта ООН з питань захисту від насильства та дискримінації на основі сексуальної орієнтації.

Читайте також:

ООН, схоже, застосовує підхід Південного Центру правового захисту з питань бідності до створення списку «груп ненависті». «Список ненависті» Південного Центру правового захисту з питань бідності, як відомо, використовувався терористом Флойдом Коркінсом під час збройного нападу на Раду з досліджень сімей у 2015 році. Використання таких списків ненависті  широко критикувалось.

Демократи подали в Конгресі США законопроєкт про створення подібного міжнародного списку минулого року під назвою «Акт глобальної поваги», який вводить санкції проти всіх іноземців, які виступають проти прав ЛГБТ.

Експерт з ЛГБТ ООН не вперше намагається зосередитись на релігії. У звіті за 2019 рік  він закликав держави «вжити рішучих заходів» проти релігійних лідерів, які виступають проти прав ЛГБТ.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button