УкраїнаХристиянські новини

Якщо в Україні на новорічні свята буде сплеск захворюваності, уряд може запровадити локдаун

Уряд готується до того, що на новорічні свята в Україні можуть запровадити локдаун, якщо буде сплеск захворюваності. Про це заявив Денис Шмигаль, Премєр-міністр України.
Повідомляє LB.ua.
Шмигаль на засіданні зазначив, що раніше запроваджений карантин «вихідного дня» можна буде оцінити на початку грудня. Але вже є покращення за кількістю зайнятих місць у лікарнях.
Він наголосив, що в цей час не йдеться про введення більш жорстких заходів. Проте у кінці грудня та початку січня може статися сплеск захворюваності на COVID-19.
Тому уряд розробляє план реагування на таку ситуації та на випадок погіршення, підкреслив Шмигаль.
Нагадаємо, що запровадження локдауну в Україні  може стати реальністю. Але в тому випадку, якщо карантин «вихідного дня» не допоможе зупинити рівень захворювань та смертей від COVID-19. Про це попереджав у Facebook Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України.
Якщо в Україні карантин «вихідного дня» не допоможе зупинити рівень захворюваності та смертей на COVID-19, тоді уряд може запровадити жорсткий карантин. Але локдаун – це вже план Б.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button