Україна

ВР України вимагатиме, щоб Росію позбавили статусу держави-члена ЮНЕСКО

Україна планує звернутися до ООН з питань освіти, науки та культури для того, щоб позбавити Росію статусу держави-члена ЮНЕСКО.

Джерело: ukrinform

Як передає Укрінформ, відповідний проєкт Постанови №7394 зареєстрований у Верховній Раді України.

«Будучи державою-членом Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО), Україна завжди розділяла основні принципи цієї організації та дбала про культурну спадщину, яка розміщена на нашій території. Але артилерійські обстріли, авіа- та ракетні удари, які здійснює Російська Федерація та її керівництво, мають на меті знищення багатовікових історичних та культурних надбань України. Зважаючи на це, Україна вважає неприйнятним продовження присутності Російської Федерації в ЮНЕСКО. Верховна Рада України звертається до Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО) щодо позбавлення російської федерації статусу держави-члена ЮНЕСКО», — йдеться в пояснювальній записці до проєкту постанови.

Наразі документ знаходиться на розгляді Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Нагадаємо, що Верховна Рада України закликала світову культурологічну спільноту підтримати програму належного фінансування реставрації та відбудування історичних та архітектурних пам’яток України.

Читайте також:

В Україні Міністерство культури та інформаційної політики зафіксували понад 350 воєнних злочинів російської армії проти культурної спадщини.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button