війна

Українці, які були змушені виїхати з окупованих територій, можуть звернутися до ООН за допомогою у поверненні на Батьківщину

Представниця Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, Кароліна Ліндхольм Біллінг, повідомила про можливість для українців, що були вимушені залишити свої будинки на окупованих територіях і перебувають в Росії, звернутися до ООН для отримання допомоги у поверненні на рідну землю.

Джерело: Укрінформ

Ця інформація була оприлюднена під час брифінгу, що відбувся в Медіацентрі Україна-Укрінформ і був присвячений питанням, які стосуються українських біженців і надання допомоги з боку ООН.

Згідно зі словами Біллінг, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців зобов’язується надати допомогу всім українцям, які знаходяться у Росії або Європі, з метою повернення їх на рідну землю.

Вона також підкреслила, що це базове право кожної людини, яке повинно поважатися. У разі, якщо біженцям в Росії бракує фінансових або інших можливостей для повернення до України, вони можуть звернутися до Управління, де їм нададуть необхідну допомогу.

Представниця Управління Верховного комісара ООН у справах біженців зазначила, що вже є випадки, коли українці зверталися до них та отримували допомогу, зокрема, щодо відновлення українських документів.

Читайте також:

Антирекорд біженців у світі через війну Росії проти України

Варто зазначити, що 20 червня відзначається Всесвітній день біженців, який був започаткований Організацією Об’єднаних Націй у 2000 році. Цей день призначений для привернення уваги суспільства до мільйонів біженців та внутрішньо переміщених осіб, які були вимушені залишити свої домівки через війни, конфлікти та переслідування. Україна також приєднується до святкування цього дня.

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 4-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button