Світ

ООН планує зібрати 3,1 мільярда доларів для підтримки України у 2024 році

У 2024 році Організація Об’єднаних Націй має намір залучити 3,1 мільярда доларів для надання допомоги мільйонам українців, які зіткнулися з гуманітарними викликами через військові дії.

Джерело: reuters.com 

У зв’язку з триваючими військовими діями в Україні, Організація Об’єднаних Націй оголосила про намір зібрати 3,1 мільярда доларів на 2024 рік. Ці кошти будуть спрямовані на підтримку п’яти мільйонів українських переселенців, які потребують невідкладної допомоги.

Едем Восорну, директорка відділу операцій та пропаганди Управління ООН з координації гуманітарних питань, підкреслила масштабність гуманітарних потреб в країні. За її словами, майже чотири мільйони людей, у тому числі близько мільйона дітей, залишаються переміщеними особами всередині України. Понад 6,3 мільйона осіб продовжують жити як біженці.

Читайте також:

Вона також зазначила, що з початку війни було зафіксовано 1035 нападів на систему охорони здоров’я, в результаті яких загинуло 112 медпрацівників. Понад 3 тисячі навчальних закладів постраждали, багато з яких використовувалися як тимчасові притулки для переміщених осіб або як центри розподілу допомоги.

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button