Новини суспільстваХристиянські новини

У Міжнародний день сім’ї відбувся перший Скадовський молитовний сніданок

15 травня 2021 року відбувся перший молитовний сніданок у місті Скадовськ (Херсонщина). Ініціатором заходу став Скадовський міський голова Олександр Яковлєв. Захід пройшов у Міжнародний день сімї.

Джерело: Facebook-сторінка Volodymyr But, «Церква Ісуса Христа, м. Скадовськ» та skadovsk-gromada.gov.ua

Мер міста запросив на молитовний сніданок голів громад району, очільників району і релігійних конфесій, депутатів різних рівнів, представників громадських організацій, керівників військових формувань і закладів громади. Саме в Міжнародний день сім’ї присутні говорили про сімейні цінності та молилися за мир в Україні та у кожній родині.

Доповідачі та учасники заходу мали змогу у невимушеному діалозі висловити власну думку, поділитися досвідом, дізнатися нове для себе.

У Міжнародний день сім’ї відбувся перший Скадовський молитовний сніданокУ Міжнародний день сім’ї відбувся перший Скадовський молитовний сніданок

Тема першого Скадовського молитовного сніданку торкнулась душі кожного, адже багато значень у такого маленького слова «сім’я».

Як вважає пресслужба Скадовської міської громади, перший досвід проведення молитовного сніданку був вдалим, адже справа, яка починається словами молитви, служить лише добру, для блага всіх і кожного.

У Міжнародний день сім’ї відбувся перший Скадовський молитовний сніданок

Нагадаємо, що 13 травня 2021 року в Ірпені (Київщина) відбувся перший міжконфесійний молитовний сніданок. Захід мав назву «Від тривоги до надії». На запрошення Міжконфесійної ради церков Ірпеня і Приірпіння в молитовному сніданку взяли участь 80 ірпінчан і гостей: депутатів і  освітян, громадських діячів і священнослужителів, держслужбовців і бізнесменів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button