Християнські новини

За 20 років в Лондоні закрилося 500 церков і відкрилися 423 мечеті

Міжнародний незалежний аналітичний центр Gatestone Institut опублікував звіт, у якому було сказано, що за останні десятиліття в Лондоні закрили 500 християнських церков, а на сумних руїнах англійського християнства почали діяти 423 мечеті.

Більше про християнство в Європі:

У звіті було підкреслено, що, починаючи з 2001 року, в Лондоні 500 церков усіх конфесій закрили, а їхні будівлі перетворилися на приватні будинки. У той час число мусульман у столиці Великобританії виросло майже на мільйон. Дослідження показує, що в період між 2012 і 2014 роками число британців, які заявили, що є прихильниками християнської церкви, скоротилося з 21% до 17%, на 1,7 мільйони чоловік. У звіті дослідники з Gatestone Institute підкреслили, що із занепадом християнства Британія стала все більше набувати ісламського обличчя.

invictory.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button