Сім'яХристиянські новини

У Донецькій області відбувся тренінг з підготовки тренерів і вчителів за програмою "Школа подружнього життя"

У Донецькій області з ініціативи управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання відбувся тренінг з підготовки тренерів і вчителів за програмою “Школа подружнього життя”.
Про це повідомляє сторінка Школи подружнього життя у фейсбук.
Серед учасників тренінгу викладачі загальноосвітніх шкіл і вузів, психологи, представники громадських організацій та благодійних фондів.
20 годин навчання, обговорення пройденого матеріалу і практичних вправ пройшли на одному диханні, надавши необхідні для подальшої роботи учасників тренінгу знання стратегії, методики викладання та навчальні матеріали.

Нові сертифіковані тренери та вчителі Школи подружнього життя відзначили глибину і практичність отриманих ними знань, високий професіоналізм спікера тренінгу, автора програми і керівника Всеукраїнського проекту Школа Подружнього Життя, сертифікованого тренера для тренерів, Олега Олійника, а також висловили своє велике бажання і готовність ділитися отриманими знаннями зі старшокласниками, студентами, молоддю, батьками дітей навчальних закладів та сімейними парами.
Тренінг також відвідали заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна, начальник Управління сім’ї, молоді та масових ЗАХОДІВ НПВ Лілія Золкіна, начальник об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва штабу ОС (CIMIC Kramatorsk) підполковник юстиції Володимир Смілка.
Почесні гості тренінгу відзначили, що отримані учасниками знання важливі і необхідні для побудови міцної і щасливої ​​родини, а також повинні допомогти скоротити кількість розлучень в Донецькій області.
На зустрічі також були намічені подальші кроки розвитку проекту “Школа подружнього життя” в Донецькій області за допомогою держструктур Донецької облдержадміністрації.
[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button