Християнські новини

У четвер в Раді спробують легалізувати марихуану

У четвер в Раді спробують продавити марихуану. Комітет Верховної ради України з прав людини і міжнаціональних відносин ще 15 травня одноголосно підтримав та подав на реєстрацію законопроект «Про легалізацію використання марихуани в медичних цілях».
Руслан Кухарчук на своїй фейсбук сторінці висловив свою точку зору з цього приводу:
“У четвер в Раді спробують продавити марихуану. Для медичних цілей, кажуть вони. Тому що трава нібито “лікує” посттравматичний синдром. Повинен сказати, що горілкою теж багато “лікують” посттравматичний синдром. Так так лікують, що потім людей відкачують в реабілітаційних центрах. Чому горілка досі не оголошена лікувальним препаратом – дивуюся.
Тютюн теж, кажуть, якось там зубний біль може пом’якшити. Але благо, не знайшлося цинічних нахаб, які цим аргументом оголосили б сигарети медичним препаратом.
Так, у нас алкоголь давно став частиною суспільної культури – на загальну біду (Жан-Клод Юнкер вам підтвердить).
Так, тютюн став соціальною нормою – на превеликий жаль.
І головна мета нової ініціативи – в список згубних норм додати ще одну.
Ви все, що голосують за так звану медичну марихуану, особисто берете участь в створенні нової індустрії на смертях людей.

Більше про легалізацію марихуани:

А ще ми всі так і не отримали відповіді на просте запитання: чому законопроект, мотивовану міркуваннями медицини і здоров’я, йде через комітет з прав людини … Тому що брехуни і лицеміри!”

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: Фейсбук Руслан Кухарчук

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button