Домашня»Новини»У Бразилії креаціоніст став главою освітнього агентства

У Бразилії креаціоніст став главою освітнього агентства

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Бразильські вчені-еволюціоністи обрушилися з різкою критикою на адресу бразильського керівництва у зв’язку з призначенням креаціоніста на пост глави урядового агентства, яке займається всіма університетськими програми навчання.

У минулі вихідні адміністрація президента Жаіра Больсонаро призначила Бенедіто Гімарайнса Агуіяра Нето новим президентом CAPES – агентства при міністерстві освіти Бразилії, яке регулює, контролює й оцінює всі програми на рівні магістратури, аспірантури та докторантури в університетах країни, а також фінансує тисячі стипендій для магістрантів і докторантів. Відповідно до прес-релізу уряду Бразилії, агентство також курирує навчання вчителів початкової та середньої освіти. Агуіяр Нето закінчив в 1977 році Федеральний університет Параїба (UFPB) за фахом інженер-електрик і в 1982 році отримав ступінь магістра в тому ж навчальному закладі. У 1987 році він також отримав ступінь доктора наук в цій області в німецькому Technische Universität Berlin; і закінчив постдокторантуру у 2008 році в Вашингтонському університеті.

Він був главою Пресвітеріанського університету Маккензі (MPU) протягом останніх восьми років. MPU – це приватна релігійна освітня установа, розташована в Сан-Паулу. Агуіяр відстоює право на викладання і вивчення розумного задуму в рамках біблійного креаціонізму, який стверджує, що життя занадто складне, щоб розвиватися в рамках еволюційної теорії. Деякі з бразильських вчених критикують призначення Агуіара Нето і обговорюють, як це може вплинути на освітні програми країни.

«Абсолютно нелогічно, щоб хтось, хто просував світогляд, яке суперечить науковому консенсусу, був в стані керувати програмами, побудованими на науковій основі», – заявив біолог-еволюціоніст Антоніо Карлос Маркес з Інституту біологічних наук Університету Сан-Паулу. Адміністрація президента Болсонаро знаходиться під безперервним тиском тих пір, як він вступив на посаду в січні минулого року. Одними з найсильніших прихильників чинного президента стали євангельські християни Бразилії.

Джерело: inlight.news

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Китай забороняє християнам проводити релігійні похорони

Наступна стаття

У Києві відбудеться конференція щодо гармонізації міжконфесійних та міжрелігійних відносин

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *