Релігія

США різко засуджують російську пропаганду в ООН щодо УПЦ МП

Представник Сполучених Штатів Америки в ООН виступив із гострою критикою російського дипломата Василя Небензі за його пропагандистські висловлювання, які стосувалися Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Джерело: world.comments.ua

Американська сторона засудила Небензю за просування російських пропагандистських наративів, які стосувалися потенційної заборони Української Православної Церкви Московського Патріархату в Україні.

Небензя, виступаючи в ООН, зосередився на критиці висновків помічниці Генерального секретаря ООН з прав людини Ільзи Брандс-Керіс, яка аналізувала український законопроект №8371. Цей законопроект передбачає обмеження діяльності релігійних організацій, пов’язаних з Росією. Брандс-Керіс закликала до визначення чіткої легітимної мети таких обмежень та перевірки їх необхідності для України.

Небензя звинуватив Брандс-Керіс у відсутності критики щодо закону, заявивши, що вона не засудила зусилля Києва щодо переслідування священнослужителів.

У відповідь на ці висловлювання представник США заявив, що Росія сама порушує свободу віросповідання, як на своїй території, так і на тимчасово окупованих територіях України. Він підкреслив систематичну політику релігійних репресій з боку Росії, зазначивши, що це є частиною її злочинної політики.

Читайте також:

Згадується також, що Служба безпеки України у 2022 році розпочала 52 кримінальні справи проти 55 священників УПЦ МП, а до жовтня виявила понад 60 діячів цієї церкви, які співпрацювали з Росією.

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button