Різдво

Різдво Христове – не лише свято. Це ще й історична подія. І, як кожна подія в історії, воно має важливі уроки для нашого сучасного життя. Не всі важливі події проходять гучно

Найважливіша Особистість в історії, яка вплинула на долю всього людства, народилася тихо. Про появу Ісуса на світ не кричали таблоїди, не оголошували на площах. Для урочистої події не готували розкішний палац – навпаки, навіть місця в простих заїжджих дворах не знайшлося. Першим ліжком Царя стали ясла у хліві. Першими гостями були звичайні пастухи.

Реформація

Одна із найважливіших подій у світовій історії – Реформація XVI ст. розділила християнський світ, розчленувавши католицьку Європу і заснувавши нову віру – протестантизм. Однак, цей вулканічний рух мав дуже малопомітний початок: в 1517 році німецькому ченцю Мартіну Лютеру просто прийшла ідея, що Римській католицькій церкві, до якої він належав, потрібно змінитися. В результаті виявилося, що він поклав основу новому напрямку в християнстві.

чому обираємо Біблію

Біблія – єдина найважливіша Книга зі всіх будь-коли написаних книг. Вона є хронікою очевидців історичних подій такого величезного масштабу, що вона буквально сформувала світ, у якому ми живемо. Без цієї Книги західний світ і велика частина сходу сьогодні були б абсолютно іншими, якби події цієї Книги ніколи не відбулися.
Не буде перебільшенням, якщо сказати, що викладені в цій Книзі події величезний відсоток людей, які будь-коли жили на землі, вважають найважливішими з тих, що записані в історії людства. Завдяки цій Книзі були втілені великі проекти, побудовані лікарні, були нагодовані і одягнуті сотні тисяч людей, засновані дитячі притулки.

Подяка Богу

Люди бажають знати Божу волю для їхнього життя, і коли вони запитують Бога про неї, думають про те, що їм потрібно зробити далі в конкретній сфері життя. За кого вийти заміж? У яку школу піти? Яку роботу обрати? Але це все «номер два», коли мова йде про Божу волю. Його воля перш за все полягає у тому, щоб ми навчилися бути вдячними.

Найпопулярніше на сайті