шлюб і сім'я

Сім’я – як багато теплого й ніжного в цьому слові. Це – ніжні обійми й трепетні зізнання, перші побачення й спільні переживання, романтичні вечері та яскраві спогади. Але, на жаль, для багатьох роздуми про шлюб і сім’ю не викликають теплих почуттів, для них – це біль невиконаних обіцянок, зради, докори й обвинувачення, це – сльози ночами в подушку й постійні сварки. Чому те, що заплановано Богом як тиха гавань любові та єдності, стало місцем війни й розбрату? Чому мрії про щастя розбиваються об реальність буднів? Чому так багато фільмів і пісень про розбиті серця, зрадництво й нещасливу любов?

шлюб

Приблизно через чотири місяці після початку наших побачень ми з моїм майбутнім чоловіком почали занурюватися у тему шлюбу. Говорили у ті дні і про важливість стосунків між чоловіком і дружиною після народження дітей. Тому що тема є дуже важливою. Після появи дітей дуже часто інвестиції в шлюб відходять на задній план при всіх цих підгузках, нічних годуваннях і втраті сну.

воскресіння Христа

В пасхальні дні звідусіль звучить: «Христос воскрес!», але чи дійсно віримо у те, що говоримо? І у що віримо? Чи можна довіряти біблійній історії? Адже, якщо Христос реально жив серед людей і прийняв мученицьку смерть, то мають існувати і докази Його воскресіння!

страх і тривога

Якщо вас коли-небудь охоплював страх, то вам знайомі ці відчуття. Кров холоне, мурашки пробігають по спині, у роті пересихає, і здається, що волосся на голові починає вставати дибки. Це – всеохоплююче почуття, яке починає переростати в панічну тривогу.

Сьогоднішня ситуація дає багато приводів для переживань. Стан речей в країні, економічна криза, постійні стихійні лиха, загроза ядерної війни з боку Північної Кореї, терористичні акти з великою кількістю жертв. Люди бояться, і недавно в топі запитів у Google з’явилася фраза про вірогідність розв’язання Третьої світової війни. Як бачите, приводу для страху більше, ніж достатньо.

Найпопулярніше на сайті