Біблія

Один з найвеличніших дарів Біблії полягає в тому, що вона наповнена змістом. Вона наскрізь пронизана історією про те, як Бог особисто ходив і працював із людьми. Як Він взяв безіменну групу людей і зробив її найсильнішим народом на землі.

Радість

У перший рік подружнього життя я вперше зіткнулася з легкою стадією депресії. Але не надала цьому жодного значення. Я, врешті, вийшла заміж за чоловіка моєї мрії. Отримала першу роботу в якості викладача. Ми розпочали спільне життя, завели нові знайомства. Але через якусь причину в моєму серці був смуток. Здавалося, життя настільки пригнічує мене, що хотілося натягнути ковдру на голову і лежати цілими днями в ліжку.

шлюб і сім'я

Сім’я – як багато теплого й ніжного в цьому слові. Це – ніжні обійми й трепетні зізнання, перші побачення й спільні переживання, романтичні вечері та яскраві спогади. Але, на жаль, для багатьох роздуми про шлюб і сім’ю не викликають теплих почуттів, для них – це біль невиконаних обіцянок, зради, докори й обвинувачення, це – сльози ночами в подушку й постійні сварки. Чому те, що заплановано Богом як тиха гавань любові та єдності, стало місцем війни й розбрату? Чому мрії про щастя розбиваються об реальність буднів? Чому так багато фільмів і пісень про розбиті серця, зрадництво й нещасливу любов?

шлюб

Приблизно через чотири місяці після початку наших побачень ми з моїм майбутнім чоловіком почали занурюватися у тему шлюбу. Говорили у ті дні і про важливість стосунків між чоловіком і дружиною після народження дітей. Тому що тема є дуже важливою. Після появи дітей дуже часто інвестиції в шлюб відходять на задній план при всіх цих підгузках, нічних годуваннях і втраті сну.

Найпопулярніше на сайті