страх і тривога

Якщо вас коли-небудь охоплював страх, то вам знайомі ці відчуття. Кров холоне, мурашки пробігають по спині, у роті пересихає, і здається, що волосся на голові починає вставати дибки. Це – всеохоплююче почуття, яке починає переростати в панічну тривогу.

Сьогоднішня ситуація дає багато приводів для переживань. Стан речей в країні, економічна криза, постійні стихійні лиха, загроза ядерної війни з боку Північної Кореї, терористичні акти з великою кількістю жертв. Люди бояться, і недавно в топі запитів у Google з’явилася фраза про вірогідність розв’язання Третьої світової війни. Як бачите, приводу для страху більше, ніж достатньо.

Бог

«Пиляйте, Шура, пиляйте ці гирі! Кажу вам, вони золоті!» – пам’ятаєте героїв Ільфа і Петрова, які думали, що знайшли скарб? Іноді ми впізнаємо у них себе. Так само на когось, або на щось надіємося, але розчаровуємося. Чи можна застрахуватися від такого, щоб дарма не «пиляти гирі»? «Облом»

Різдво

Різдво Христове – не лише свято. Це ще й історична подія. І, як кожна подія в історії, воно має важливі уроки для нашого сучасного життя. Не всі важливі події проходять гучно

Найважливіша Особистість в історії, яка вплинула на долю всього людства, народилася тихо. Про появу Ісуса на світ не кричали таблоїди, не оголошували на площах. Для урочистої події не готували розкішний палац – навпаки, навіть місця в простих заїжджих дворах не знайшлося. Першим ліжком Царя стали ясла у хліві. Першими гостями були звичайні пастухи.

Реформація

Одна із найважливіших подій у світовій історії – Реформація XVI ст. розділила християнський світ, розчленувавши католицьку Європу і заснувавши нову віру – протестантизм. Однак, цей вулканічний рух мав дуже малопомітний початок: в 1517 році німецькому ченцю Мартіну Лютеру просто прийшла ідея, що Римській католицькій церкві, до якої він належав, потрібно змінитися. В результаті виявилося, що він поклав основу новому напрямку в християнстві.

Найпопулярніше на сайті