Християнські новини

Україна зайняла 11 місце в рейтингу країн за релігійністю населення

Згідно даних дослідницького центру Pew Research, Україна зайняла 11-те місце серед 34 європейських країн за рівнем релігійності.
В список, який було опубліковано 5 грудня, також увійшли Білорусь (13 місце), Росія (20 місце). Найбільш релігійними серед європейських країн виявилися Румунія, Вірменія, Грузія. Найменший рівень релігійності в Чехії, Данії та Естонії.

Більше про рівень релігійності:

Опитування показало, що релігія важлива для 22% українців. 35% респондентів раз в місяць бувають на релігійних службах, 29% – моляться щоденно. Абсолютно впевнені, що Бог існує – 32% українців.
Дослідження провели в 2015 і 2017 роках. Тоді для вивчення думок було залучено біля 56 тисяч людей старших 18 років. Опитування проводилося шляхом інтерв’ювання по телефону чи особисто.

invictory.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button