Медіа новиниХристиянські новини

Прямі трансляції в Instagram відтепер можуть тривати 4 години поспіль

Творці відео в Instagram Live відтепер можуть стрімити не 1 годину, а 4 години поспіль. Соцмережа збільшила цей час, щоб не переривати трансляції таких авторів, як художники або активісти, які проводять віртуальні дискусії, інструктори (фітнес, шкільні вчителі тощо) і музиканти. Повідомляє Bog.media.

Instagram заявив, що акаунти користувачів повинні мати хорошу репутацію, без історії порушень інтелектуальної власності або політики соцмережі, щоб мати можливість використовувати новий чотиригодинний ліміт.

Instagram також надасть можливість архівувати свої трансляції Instagram Live на термін до 30 днів.

Читайте також:

Також Instagram додав стрім Live Now в розділ IGTV.

«Оскільки в цьому році люди все більше покладаються на Live трансляції, щоб взаємодіяти зі своїми спільнотами, ми хочемо допомогти користувачам знаходити більше цікавого для них контенту від творців», – йдеться в повідомленні соцмережі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button