війна

ООН розширює програму фінансової підтримки українців. 70 тисяч отримають допомогу

Українці, які постраждали від російської агресії з 24 лютого, можуть отримати не лише державну фінансову допомогу, а й оформити допомогу від міжнародних організацій. Управління Верховного комісара ООН з прав біженців та Мінсоцполітики підписали посилення співпраці, повідомляється на сторінці українського відомства у Фейсбуці.

Джерело: MLSP.gov.ua

Вказується, що з початку повномасштабного російського військового вторгнення в Україну організація ООН надала допомогу 140 тисячам українців.

Вони три місяці поспіль отримували грошову допомогу у розмірі 2200 грн.

Але війна триває і дедалі більше українців потребують допомоги, особливо перед початком зими.
Щоб надати підтримку постраждалим від російської військової агресії, було прийнято рішення розширити програму грошової підтримки.

Невдовзі ще 70 тисяч українців отримають таку грошову допомогу. Перевага буде надана вразливим категоріям населення − одиноким українцям, особам з інвалідністю тощо.

Вказується, що одержувачів матеріальної допомоги від ООН вибиратимуть із тих, хто подавав заявку на її отримання через платформу «єДопомога».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!