Сім'я

Набув чинності український законопроєкт, який популяризуватиме сімейні цінності

Верховна Рада України ухвалила законопроєкт щодо утвердження української національної та громадянської ідентичності. Серед пріоритетів зафіксована популяризація інституції сім’ї. 

Джерело: vsirazom.ua

Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний документ ще 31 грудня 2022 року. А нині законопроєкт набув чинності.

Повідомляється, що Закон покликаний стати одним з інструментів створення сильної держави, в тому числі у контексті відповідного національно-патріотичного виховання, військово-патріотичного виховання та громадянської освіти.

У Пояснювальній записці зазначено, що «існування та процвітання Української держави неможливе без загального усвідомлення громадянами своєї громадянської ідентичності… Сукупність усіх індивідів, які пройшли таке самовизначення, є необхідним фундаментом для формування потужного громадянського суспільства, сильної нації та міцної держави».

У розробці відповідного Закону взяла участь і організація «Всі разом!». Врахувавши пропозиції руху, Закон наголошує, що «духовно-моральне виховання здійснюється за такими напрямами…: сприяння утвердженню сімейних цінностей та активне залучення сім’ї до національно-патріотичного виховання».

Набув чинності український законопроєкт, який популяризуватиме сімейні цінності

За словами члена правління «Всі разом!» і представника організації у робочій групі Елеонори Дібровної, «цей документ стане фундаментальним у контексті популяризації інституції сім’ї як основи існування нашого суспільства, а також – важливим інструментом національної безпеки».

Війна продемонструвала, що «неможливо знищити народ, в якому домінують природні цінності. І саме усвідомлення людиною своєї ідентичності, наявність родинних та духовно-моральних орієнтирів є запорукою перемоги життя над смертю», підкреслила Елеонора.

Читайте також:

Водночас у документі зазначається, що сім’я є «суб’єктом відносин у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності та бере участь у формуванні та реалізації державної політики в зазначеній сфері».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button