війна

Гуманітарні коридори та біженці – звернення Олени Зеленської до Всесвітньої ради церков

До Всесвітньої ради церков, яка покликана проповідувати мир і братерство, звернулася Олена Зеленська щодо питань гуманітарних коридорів та допомоги переселенцям.

Джерело: Telegram-канал «Gazeta.ua. Про головне»

Зокрема, перша леді України попросила Раду стати посередником в організації гуманітарних коридорів і сприяти в допомозі українцям, які втікають від війни.

Вона закликала організацію бути сьогодні голосом тих, хто страждає від війни, а також донести до членів Всесвітньої ради церков важливість сповідування справедливості та миру на нашій землі, що йде з віри в Бога.

При цьому Олена у своєму зверненні прохала Раду церков донести свій голос із засудженням війни та закликом до захисту мирного населення.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button