УкраїнаХристиянські новини

Головуючий Української Міжцерковної Ради — про те, як діяти на місцевих виборах

Олександр Рудинець, головуючий Української міжцерковної ради, звернувся до релігійної громади. У відеозверненні він закликає християн брати активну участь у місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня, пише сайт Всі разом.
Головуючий УМР наголошує. що віруючи люди мають бути представлені на місцях.  Він підкреслює важливість активної участі християн у виборчому процесі, бо головне у ньому — це люди, які виступають кандидатими. Олександр Рудинець рекомендує виборцям шукати у списках християн — братів та сестер, або тих, які не будуть впроваджувати зло та різні збочення.
Окрім того, він повідомив, що по всіх церквах оголошуються молитви за вибори, щоб Господь благословив Україну та на місця прийшли достойні люди.
«Я вас закликаю: голосуйте, не ігноруйте, дайте свій голос за майбутнє України, за її розвиток, за її благословенний шлях, який вона має від Господа!», — сказав він у своєму зверненні.

Українська Міжцерковна Рада (УМР) є колегіальним органом, до складу якого можуть входити об’єднання церков, християнські місії та впливові місцеві церкви. На сьогодні склад УМР становить 21 член. УМР також співпрацює з іншими об’єднаннями громадян, релігійними організаціями та церквами, як в Україні, так і за її межами. Діяльність УМР здійснюється на засадах і принципах добровільності, гласності, законності та рівноправності всіх її членів. У своїй діяльності УМР керується Біблією, Конституцією України, Статутом УМР та рішеннями засідань УМР.
<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fumrada.org%2Fvideos%2F1031375463946174%2F&show_text=0&width=560″ width=”560″ height=”315″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true”></iframe>
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button